Korduma kippuvad küsimused

  • Ettevalmistused enne pildistamist

Soovitan Sul nii ca nädal-poolteist enne pildistamist mõelda läbi oma iluprotseduurid. Kuna tunned oma keha kõige paremini ja tead, kuidas see reageerib siis planeeri ka protseduuride aeg vastavalt. Kindlasti ei tasu nt juuste ja kulmude värvimist teha vahetult pildistamisele eelneval päeval - tulemus võib jääda ootamatu ja pildil hakata liigselt domineerima. 

Hoolitse ka oma küünte eest (nii käte kui jalgade), et need oleksid korrektsed ja hooldatud. Kui soovid küüsi lakkida siis kõige paremini sobivad ühevärvilised või tagasihoidliku disainiga nude, punane ja tumedad toonid. 

Kreemita ja niisuta oma nahka kogu kehal! Nii jääb see ka piltidel vitaalsem ja kaunis. Kindlasti väldi isepruunistuvaid kreeme!

  • Mida selga võiks panna?

See, mida pildistamisel selga panna sõltub sellest, milliseid pilte soovid endast saada. Kui ideid napib siis soovitan inspiratsiooni saamiseks piiluda nt Pinteresti. Jaga kindlasti oma ideid ka minuga! 

Klassikaliselt soovitan kaasa võtta 2 pesukomplekti - 1 tume ja 1 hele. Oluline on, et nii ülemine kui alumine osa oleksid ühest komplektist või siis väga, väga sarnased nii värvilt kui stiililt. Pesu peaks olema kas uus või väga vähe kasutatud. 

Kaunist pesu täiendavad alati ka sobivad sukad või nt rohkem casual ja sportlikuma stiili puhul kõrged põlvikud. Eriti seksikad sukkade juures on ka sukatripid! 

Väga kaunid jäävad pildil ka erinevad bodyd - nii pitsilised kui tagasihoidlikumad.

Samuti seksikad hommikumantlid, negližeed on kõik see, mida saame kasutada.

Olenevalt stilistikast soovitan kaasa võtta ka 1 paar kõrge kontsaga kingi. Hästi sobivad kas mustad, punased või nude toonis kingad.

Kindlasti ära unusta ka ehteid või muid aksessuaare. Mida efektsemad ja/või tähendusrikkamad sulle, seda parem. 

  • Kes broneerib hotelli või mõne muu koha, kus pildistame?

Kui Sul on soov pildistada hotellitoas või mõnes muus ekstravagantses keskkonnas siis palun Selle broneeringud teha Sinul. Ideed, kus ja mida broneerida arutame eelnevalt läbi ning annan ka infot, millele tähelepanu pöörata. 

  • Kas ja kuidas minu pilte hiljem kasutatakse?

Sinu pildid on mõeldud eelkõige Sulle personaalseks kasutamiseks. Kui soovin neid oma portfoolios või mujal kasutada siis lepin selle Sinuga eraldi kirjalikult kokku.

  • Jumestaja ja soengu teenused

Minu hinnakiri ei sisalda eelmainitud teenuseid. Teen koostööd mitmete andekate ja professionaalsete jumestajatega ning palun Sul nende juurde aeg ise kokku leppida ja vastavalt tasuda. Põhjus, miks eelistan, et kasutaksid minu jumestajate teenust on puhtalt seetõttu, et nemad on juba kursis minu soovide ja eelistustega ning oskavad sellest lähtuvalt professionaalse viimistluse anda, mis pildil kaunis jääb. Kui soovid siiski mõne muu jumestaja teenuseid kasutada siis ole hea ja anna sellest mulleteada. Annan siis Sulle kaasa mõned juhtnöörid, mida jumestaja võiks järgida.

Using Format