Eessõna

Kõik need aastad, mis olen fotograafina tegutsenud, on minu juures pildistamas käinud väga palju väga erinevaid naisi. Julgen väita, et ca 90% neist on öelnud, et pole enne minu juurde tulekut mitte kunagi fotograafi juures eraldi sessioonil käinud. Seega olen paljudele olnud täiesti esimeseks kogemuseks - olgu see siis portree, buduaari või muu pildistamine. Rõõm on olnud näha, et kõik need suurepärased naised on jätkuvalt astunud kaamera ette ning üha enam kasvatanud sellega oma ensekindlust ja -teadlikkust nii naise kui isiksusena. Suur aitäh teile, selle usalduse eest!

Buduaari fotograafina soovin Sulle pakkuda samasugust teadmist ja turvatunnet, et töötad koos professionaaliga, kes kuulab, märkab ja hoolib.

Minu missioon

Minu nägemuses on buduaar midagi palju enamat, kui lihtsalt ilusad ja sätitud pildid kaunis pesus. See on ennekõike emotsioon. Võimalus lasta need sügaval peidus või tagasi hoitud tunded ilma häbita valla. Olla haavatav, armastav, flirtiv, võimukas, lõbus … Olla Naine. 

Buduaar on mõeldud kõikidele naistele sõltumata kehatüübist või vanusest. See ei ole ainult modellide või noorte ja sihvakate mängumaa. Soovin Sulle seda võimalust pakkuda ja olla igakülgselt toeks selle mängulise maailma avastamisel.

Buduaari sessioonist

Sinu buduaari sessioon algab juba meie esimesest kontaktist. Kui kuupäev on paika saanud, meeldib mulle Sinuga enne pildistamist kohtuda - räägime Sinu ootustest, paneme paika stilistika ja saame üksteisega rohkem tuttavaks. Nii on Sul pildistamise päeval juba lihtsam kaamera ette tulla ja oma soovid reaalsuseks muuta. Soovitan enne meie kohtumist teha ka juba väikest eeltööd - nt otsida välja pilte, mille sarnaseid sa ka endast sooviksid. Need olgu pigem stilistika ja meeleolu suunisteks nii Sulle kui mulle, sest kindlasti ei hakka me ükshaaval neid pilte järgi tegema. Võid julgesti kirja panna ka küsimusi, mida soovid minult küsida.

Pildistamise päev algab Sinu jaoks professionaalse jumestaja käe all, kes toob välja Sinu kaunimad ja isikupärasemad nurgad ning annab stilistikale olulise lihvi. Peale seda kohtume juba stuudios või mõnes muus eelnevalt kokku lepitud asukohas, vaatame üle kaasa võetud komplektid, aksessuaarid ning meie naiselik seiklus võib alata. Sinu ainus ülesanne sellel hetkel on nautida, olla avatud ja lasta imedel juhtuda. Juhendan Sind läbi sessiooni ja nii ei pea sa ka poseerimise pärast muretsema.

Peale pildistamist saadan tulemusest Sulle peagi juba mõne pildi, et ülejäänud galerii ootamise aeg nii pikk ei tunduks.

Using Format